Aktuálně

Novinky a zajímavosti ze světa myAVIS®

Pilotní projekt umělé inteligence pro Henkel Česko

Umělá inteligence v retailu zaujala nejen společnost TCHIBO Slovensko, ale nově realizujeme pilotní projekt také pro společnost Henkel ČR. Její obchodní zástupci budou po dobu dvou měsíců využívat modul ShelfTRACK AI ‚ a vyzkouší si vyhodnocování cen zboží a podíl na regále pomocí pořízení fotografií. Pevně věříme, že se společnosti Henkel ČR umělá inteligence zalíbí a že získá nejvyspělejší nástroj pro provádění kontroly vystavení zboží na prodejnách.

Úspěšná implementace v BZK Group

Úspěšně jsme dokončili realizaci mobilní podpory myAVIS® CRM pro dalšího člena skupiny BZK, tentokrát BZK Group. Společnost se specializuje na nákup surovin a prodej vybraných produktů ke zpracování. Prostřednictvím našeho CRM řešení tak kromě standardních prodejních procesů plně využívá funkcionalitu nákupu surovin a také jednoduše vytěží informace o potenciálu zákazníka vzhledem k živočišné a rostlinné výrobě a jejímu objemu.

Umělá inteligence patří i mezi maloobchodní regály

Umělá inteligence nachází využití i v maloobchodě. Jako součást CRM pomáhá obchodním zástupcům při kontrole sortimentu na prodejnách. KVADOS spojil síly se společností ParallelDots, která patří mezi nejlepší výzkumné skupiny umělé inteligence na světě, a bude ji exklusivně zastupovat na českém a slovenském trhu. Kvadosácké řešení myAVIS® CRM tak nabídne díky využívání AI až 99% přesnost vytěžování pořízených fotografií.

Piktogramy u sortimentu pro lepší názornost

Společně s vámi se snažíme o to, aby měl obchodní zástupce v myAVIS® CRM maximum potřebných informací. Proto má nyní administrátor možnost přiřadit k jednotlivým položkám sortimentu výstižné piktogramy. Ke každému sortimentu může umístit až deset různých ikon znázorňujících důležité informace a může také určit pozici, kde se budou zobrazovat. Náhled na ikony je přístupný v jednoduchém i detailním zobrazení sortimentu…

Jarní IT novinky v produktech KVADOSu

V aktuálním vydání newsletteru myRELEASE vás provedeme novinkami, na kterých jsme v našich produktech v uplynulém období pracovali. Ale protože video vydá za tisíc slov, připravili jsme pro vás malou ochutnávku!

Zápisy z obchodních jednání na e-mail

Výstup z jednání se zákazníkem v podobě zápisu můžeme považovat za alfu a omegu obchodní návštěvy, neboť díky němu najdeme na jednom místě přehledně uvedené požadavky, potřeby a vyjádření klienta, smluvené podmínky či další body, které je důležité mít černé na bílém, schválené oběma stranami.

Bezpečí dat je prioritou

Žádná aplikace ani zařízení se v dnešní době nevyhnou hrozbě virového nebo malwarového útoku. Když je takový útok úspěšný, vždy přináší problémy – od ztráty důvěry zákazníků až po ohrožení chodu celého podniku. Proto má zabezpečení námi vyvíjených řešení zásadní důležitost a potencionální hrozby, kterým by naše produkty mohly být vystaveny, bedlivě sledujeme.

Společnosti Hyza pomáhá naše CRM řešení

Společnost Hyza patří k předním zpracovatelům drůbeže a výrobcům drůbežích masných výrobků nejen na Slovensku, ale i v Evropě. 13 jejích obchodníků bude při své práci využívat naše CRM řešení myAVIS®. Standardního obchodního průvodce návštěvou jsme pro zákazníka nejen doplnili o úvodní obrazovku s logem společnosti, ale upravili jsme rovněž zákaznickou cenotvorbu, kdy cena je vázána na konkrétní datum, sortiment a zákazníka. V pohledávkách jsme například zajistili zobrazení opisů či na míru upravili reklamace…

WordPress Lightbox Plugin