Lahodné mléčné výrobky od Lactalis Group spojují síly s tím nejlepším ze CRM od KVADOSu.

Bře 9, 2023

Nadýchané smetany Mlékárny Kunín, tradiční italské speciality Galbani nebo také delikátní sýry President – nejen tyto značky patří pod světovou jedničku na trhu mléčných výrobků Lactalis Group. A právě s touto jedničkou úspěšně kooperuje i KVADOS, a to v rámci CRM systému zajišťujícího přehled v obchodní činnosti.

„Skvělé reference našich klientů jsou tím, co nám činí největší radost. Obzvláště pak, když se pozitivní zkušenosti sdílí v rámci skupiny. Takto to bylo právě u společnosti Lactalis Group,“ říká Martin Špok, Key Accont manager společnosti KVADOS.
Po úspěšném startu myAVIS pro obchodní tým v České republice vybrala Lactalis Group toto řešení také pro slovenský obchodní tým Lactalis SK. Lactalis se tedy přidává do řady dalších zvučných referencí řešení myAVIS v potravinářském průmyslu – vedle Bakomy, United Bakeries, Tchibo, Accom či Podravky.

Česká pobočka si pro řízení obchodního týmu vybrala kromě základního modulu také modul Obchod a Marketing. Čeští i slovenští obchodníci si velice pochvalují funkcionalitu mapových podkladů s plánováním tras pro kontrolu návštěv, kterou plně využívají.

Mobilní CRM program myAVIS poskytuje prostor pro vytěžování dokumentů, sběr dat v terénu i plánování návštěv, nabízí zásadní informace o aktuálních cenách konkurence, dodržování dohodnutého plánogramu, ale také přehledy o aktivitách obchodních zástupců.

,,Společnost Lactalis byla na implementaci systému velice dobře připravená, a proto vše probíhalo hladce a bez komplikací. Rád bych poděkoval celému implementačnímu týmu za skvěle odvedenou práci. Těším se na další roky spolupráce,“ hodnotí spolupráci s Lactalis Group Martin Špok, Key Accont manager společnosti KVADOS.

WordPress Lightbox Plugin