Práce s fotkami vás dostane

Zář 15, 2020

Pojďme se zaměřit na práce s fotkami v naší CRM aplikaci. Využijte fotoreport formou zasílaných sestav. Nadefinujte si automatické odesílání fotografií z myAVIS® CRM do e-mailové schránky ve formátu .pdf a využívejte je při vyhodnocování obchodních informací. Lze navolit agendu, které se mají fotky týkat, i časové období, v němž byly pořízeny. Spolu s fotografií obdržíte i základní informaci o zákazníkovi, jako je název, adresa, ID, dále pak informaci o datu vzniku fotografie či jejím názvu. Budete tak mít po ruce vždy aktuální a názorný report, s nímž můžete dále pracovat.

myAVIS® CRM se při používání foťáku neuspí

Vlastní aplikaci fotoaparátu myAVIS® CRM stále vylepšujeme. Upravili jsme ji tak, aby byla hardwarově méně náročná než aplikace nativní. Při používání fotoaparátu tak nedochází k uspání CRM nástroje a jeho přenesení do pozadí, což při nedostatku RAM paměti mohlo způsobovat zpomalování softwaru.

Upravili jsme řazení fotek dle názvu

Fotografie v myAVIS® CRM nově obsahují atribut o datu vytvoření a pro lepší přehled jsme upravili také strukturu řazení podle jejich názvu. Fotky dvou a více totožných položek se nyní seřadí vždy na základě jedinečného klíče. Tím je kód zákazníka, kód sortimentu a podobně.

 

 

WordPress Lightbox Plugin