KVADOS Family Day, tradiční každoroční akce pro všechny zaměstnance skupiny KVADOS a jejich rodinné příslušníky, byl letos ve znamení rekordů. Slibný podtitul odpoledne – Úžasný KVADOS Family Day 2009 – přilákal v sobotu 19. září 2009 do volnočasového centra CDU Sport v Ostravě-Výškovicích téměř stovku dospělých a na padesát dětí. Přijít mohli se svým doprovodem všichni pracovníci skupiny KVADOS, obzvláště vítány byly tentokrát ale hlavně děti. Především pro ně byly nachystány soutěže a hry na motivy filmu Úžasňákovi, malování na tvář i skákací hrad. Na závěr programu navíc obdržel každý malý účastník tašku plnou dárků a diplom z rukou Miroslava Hampla, generálního ředitele skupiny KVADOS.
Stranou ale nezůstali ani dospělí, a tak kromě počtu příchozích padaly i další rekordy. Soutěžilo se o tituly ostrostřelce firmy (v lukostřelbě), šplhouna firmy (na horolezecké stěně) a tahouna firmy (v bunjee runningu, neboli běhu na pružném laně). Mnozí pracovníci tak v sobě objevili skrytý talent, svorně ovšem přiznávají, že si místo sportovní kariéry raději ponechají svou původní profesi. Výherci si odnesli hodnotné ceny, všichni ostatní spoustu dobré zábavy a příjemných zážitků.
„Letošní KVADOS Family Day mi udělal obrovskou radost. Přestože jsou pro nás poslední léta obdobím neustálého růstu, což znamená i příchod mnoha nových pracovníků, stále se nám uvnitř skupiny KVADOS daří udržet rodinnou atmosféru. Je velmi příjemné se na akci, jako je tato, rozhlédnout a zjistit, že si naši zaměstnanci nejsou cizí, rádi se vidí i ve volném čase, mají si co říci, dokážou se bavit. Věřím tomu, že tato soudržnost má nemalý podíl na celém našem úspěchu,“ neskrýval po akci své nadšení Miroslav Hampel, generální ředitel skupiny KVADOS.